slide

O nas

Szczecin weterynarz

Kompleksowe usługi weterynaryjne dla zwierząt towarzyszących – psów, kotów, gryzoni, gadów, ptaków ozdobnych w Szczecinie. Profesjonalny sprzęt weterynaryjny – cyfrowe RTG, USG, EKG, analizator do badania morfologii i biochemii krwi, maszynowe badanie moczu, mikroskopowe badanie kału. Konsultacje weterynaryjne ortopedyczne, dermatologiczne, kardiologiczne, ginekologiczne / położnicze, okulistyczne. Zespół lekarzy naszej przychodni tworzą:

 

dr n. wet. Wit Dobrowolski

Od 1978 r. wykonuje czynnie zawód lekarza weterynarii małych zwierząt. Prowadzi własną przychodnię specjalizującą się w chorobach psów, kotów i małych ssaków. Jednocześnie był pracownikiem naukowo-dydaktycznym na Wydz. Weterynaryjnym SGGW-AR Warszawa, potem adiunktem w Katedrze Anatomii Zwierząt Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt AR w Szczecinie. Wiedzę swoją pogłębiał jako Kierownik Zakładu Higieny Weterynaryjnej (zespół specjalistycznych laboratoriów weterynaryjnych) w Gorzowie Wlkp. oraz pracownik Szczecińskiego Schroniska dla Zwierząt a także udzielając się jako wolontariusz w Laboratorium Analitycznym Kliniki Chorób Niezakaźnych Wydziału Weterynaryjnego SGGW. W trakcie swojej „kariery” zajmował się także epizootiologią ogólną i szczegółową, diagnostyką mikrobiologiczną, serologiczną i laboratoryjną oceną szczepionek. Był również biegłym z listy Sądu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp., na początku w dziedzinie diagnostyki weterynaryjnej, potem diagnostyki laboratoryjnej i weterynarii. Uhonorowany wpisem w leksykonie „WHO IS WHO” w Polsce. W Przychodni specjalizuje się w geriatrii psów, kardiologii i epizootiologii (chorobach zakaźnych).

lek. wet. Bartłomiej Kania

Absolwent Olsztyńskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej (2011r.). Doświadczenie zawodowe zdobywał pod okiem specjalistów z największej w Kraju sieci lecznic weterynaryjnych. Jego szczególną weterynaryjną pasją jest chirurgia tkanek miękkich, neurologia oraz ortopedia, w której prężnie się rozwija. Profesjonalnie wykonuje i ocenia zdjęcia rentgenowskie RTG i obrazy ultrasonograficzne USG.

lek. wet. Paula Staniszewska

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu w 2016 roku. Poza leczeniem psów i kotów zajmuje się profesjonalnie weterynarią płazów, gadów oraz drobnych ssaków - królików, gryzoni. Swoje zainteresowania pogłębiała w Czechach u znanego specjalisty w leczeniu zwierząt egzotycznych dr Michala Slobody. Praktykowała u dr  Katarzyny Sulimy w Szczecinie i Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej pulsVet w Warszawie.  

Nasz adres

ul. Duńska 33A
71-795 Szczecin


tel. 91 880 38 07
kom. 501 127 874

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 20.00
sobota: 10.00 - 15.00
niedziela: 10.00 - 13.00

Honorujemy karty płatnicze


karty
Copyrights © Przychodnia Weterynaryjna na Warszewie | Powered by: Redpanda.pl